Contact - Cerere Oferta - ALGECO

Contactează Algeco România

Harta Algeco Romania
Algeco Romania

Country Manager

Ciprian Peptea
Tel: +40 269 224 555
Mob: +40 753 055 063
Fax: +40 269 253 201
ciprian.peptea@algeco.com

 

 
 
 
Algeco Sibiu

Branch Manager

Andra Turean
Mob: +40 740 270 002
Tel: +40 269 224 555
Fax: +40 269 253 201
andra.turean@algeco.com

Sales Representative

Adrian Vârlan
Sibiu, Centru
Mob: +40 747 014 776
Adrian.Varlan@algeco.com

Area Sales Manager

Robert Vasu
Transilvania & Banat
Mob: +40 752 315 902
robert.vasu@algeco.com

 

Area Sales Manager

Nicolae Șerban
Cluj, Transilvania-Nord
Mob: +40 757 019 232
nicolae.serban@algeco.com

 
Algeco București

Branch Manager

Radu Zglimbea
Mob: +40 742 048 842
Tel: +40 214 574 455
Fax: +40 214 574 653
radu.zglimbea@algeco.com

Key Account Sales Specialist

Florina Cristea
Bucuresti
Mob: +40 753 055 062
florina.cristea@algeco.com

Sales Representative

Bogdan Danila
Bucuresti, Muntenia - Vest
Mob: +40 747 083 148
bogdan.danila@algeco.com

 

Operations & Depot Supervisor

Andreea Ghinea
Bucuresti
Mob: +40 753 055 069
andreea.ghinea@algeco.com

 

SOLICITARE:

INFORMAȚII PERSONALE:

CAPTCHA
Această întrebare este pentru a testa dacă sunteți sau nu un vizitator uman și pentru a preveni trimiterile automate de spam.
9 + 0 =